Kup Bitcoin za pomocą europejskich kart kredytowych przy użyciu bezszwowej kryptokurrency Exchange HolyTransaction 0

Portfel HolyTransaction rozpoczął pracę z Euro. Portfel krypto walutowy HolyTransaction, znany wewnątrz kryptoflady, wchodzi na rynek europejski i oferuje swoim klientom usługę zakupu BTC za Euro z kart kredytowych.

Dla użytkowników w Europie dostępna jest cała gama funkcji HolyTransaction: przechowywanie środków oraz wbudowany wymiennik do przeliczania walut kryptograficznych między sobą i na waluty fiat. Serwis posiada również możliwość przyjmowania ponad 30 różnych walut kryptograficznych.

Jedną z kluczowych zalet usługi HolyTransaction jest niska opłata za przelew środków. Ale ten portfel zyskał uznanie na całym świecie nie tylko za to; użytkownicy z całego świata wysoko cenią sobie wygodę interfejsu i łatwość obsługi.

Wystarczy tylko zarejestrować się na oficjalnej stronie holytransaction.com. Jest to tak samo łatwe do zrobienia, jak korzystanie z kryptokurwalutowego portfela w ogóle, dzięki intuicyjnemu interfejsowi zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Wszystkie ustawienia potrwają kilka minut i nie jest wymagane żadne konto bankowe.

Przelew, finansowanie lub wymiana odbywa się łatwo i niemal natychmiastowo, bezpośrednio z poziomu strony. Aby korzystać z portfela, nie trzeba pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania.

Europejscy użytkownicy mają dostęp do wszystkich rodzajów popularnych kryptocurrencies: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Cardano, Dash, Ethereum, Decred, Zcash, Syscoin, Monero, Tether, Chainlink, Cardano, Storj, Basic Attention Token, Dai Stablecoin i wiele innych.

Jak kupić BTC za euro?

HolyTransaction uruchamia nową usługę – możliwość zakupu Bitcoin System za Euro z dowolnej karty kredytowej – we współpracy z licencjonowanym serwisem wymiany utorg.pro. Teraz kupno Bitcoin’a w Europie staje się o wiele łatwiejsze. Minimalna kwota zakupu wynosi 30 €.

Aby wpłacić środki na zakup Bitcoin’a, przejdź do Funding> EUR> Deposit> Credit Card i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Korzyści z HolyTransaction

Wielowalutowy portfel HolyTransaction działa już od kilku lat, doświadczył wzlotów i upadków rynku krypto walutowego i zyskał reputację rzetelnej i przejrzystej firmy. Profesjonalny zespół programistów i obiecujący kierunek rozwoju platformy gwarantuje pojawienie się nowej, pożądanej funkcjonalności.

Wśród pozytywnych aspektów portfela zdecydowanie można wyróżnić:

– Natychmiastowe przeliczanie pomiędzy wszystkimi popularnymi walutami za pomocą kilku kliknięć.

– Łatwość i dostępność użytkowania.

– Najlepsze narzędzia bezpieczeństwa dla Twoich kryptowych walut, w tym uwierzytelnianie dwuskładnikowe

– Podczas dokonywania płatności, usługa pomoże Ci automatycznie przeliczyć walutę.

HolyTransaction umożliwia łatwe zarządzanie Twoimi krypto-walutami z jednego konta. Po rejestracji, użytkownik natychmiast otrzymuje dostęp do wszystkich możliwości bez ograniczeń, w tym możliwość samodzielnego tworzenia portfeli dla dowolnej krypto waluty.

HolyTransaction jest tradycyjnie uważana za jedno z najwygodniejszych rozwiązań w zakresie płatności za różne usługi i zakupy online. Usługa nie pobiera opłat za przelewy do usług i wpłat osób trzecich. Prowizja za wymianę będzie wynosić około 2%, co jest tańsze niż w przypadku większości popularnych portfeli.

HolyTransaction ma niezaprzeczalne zalety do wykorzystania w codziennych sprawach, ponieważ obejmuje pełen zakres usług.

Comments are disabled